WAŻNE! PROSIMY O ZAPOZNANIE SIĘ PRZED ZŁOŻENIEM ZAMÓWIENIA

Szanowni Państwo,

BARDZO PROSIMY O UWAŻNE PRZECZYTANIE CAŁEJ WIADOMOŚCI PRZED ZŁOŻENIEM ZAMÓWIENIA.

04.09.2020 - od dzisiaj dostępne jest w sklepie siano ze zbiorów 2020 :)

Natomiast tymotka, koniczyna i lucerna jest dostępna tylko dla dotychczasowych Klientów (tzn. dla osób, które kupowały już u nas te produkty) - po zalogowaniu się na swoje konto (jeśli ktoś kupował do tej pory bez rejestracji, wystarczy, że założy konto na email, który był podany przy zakupach); w razie problemów "technicznych" prosimy o kontakt :)

Jednocześnie informujemy, że wydłużyliśmy maksymalny czas realizacji zamówień - przy każdym towarze znajduje się stosowna informacja.

Nie ma również możliwości składanie zamówień płatnych przy odbiorze - mamy tutaj na uwadze bezpieczeństwo Państwa i kurierów. Jeżeli ktoś nie ma możliwości opłacenia zamówienia przez internet i musiałby wychodzić z domu, żeby wykonać przelew, prosimy o kontakt (znajdziemy rozwiązanie :)

Prosimy o zapoznanie się i zastosowanie wskazówek z firmy kurierskiej gls, zwłaszcza o  skorzystanie z bezpłatnej usługi FlexDeliveryService, która umożliwia wyrażenie zgody na pozostawienie paczki bez podpisu odbiorcy na terenie adresu doręczenia (w bezpiecznym miejscu). Dzięki temu kurier dostarczy przesyłkę np. pod drzwi, na taras itp. bez kontaktu osobistego. Usługę tę można wybrać poprzez link, który przychodzi w mail'u od GLS potwierdzającym nadanie paczki.

Od dnia 27.03. jest dostępna nowa opcja bezpiecznego odbioru paczki: w wiadomości sms otrzymanej z firmy GLS otrzymujecie Państwo kod PIN, dzięki któremu można odebrać paczkę bez składania podpisu na skanerze.

Szanowni Państwo,
w związku z pojawieniem się oficjalnie potwierdzonego przypadku zarażenia koronawirusem w Polsce, a także w trosce o Państwa bezpieczeństwo, informujemy, że podjęliśmy szereg działań prewencyjnych zmierzających do ograniczenia rozprzestrzeniania się infekcji. W obecnej sytuacji naszym celem nadrzędnym jest ograniczenie do minimum wszelkich kontaktów osobistych, także podczas procesu doręczenia czy odbioru paczek.
W związku z powyższym proponujemy wdrożenie w zakresie naszej współpracy następujących usprawnień:
- W przypadku dostaw:
a) do firm (biurowców): rekomendujemy skrócenie pobytu kuriera do niezbędnego minimum oraz wyznaczenie jednego miejsca doręczenia u odbiorcy np. recepcja,
b) do firm (magazynów): proponujemy wyznaczenie przez odbiorcę jednego wskazanego miejsca doręczenia i jednej dedykowanej osoby do obsługi procesu,
c) do mieszkań / domów: rekomendujemy naszym kurierom przekazywanie paczek w drzwiach/przed domem, co pozwoli obu stronom uniknąć kontaktu z potencjalnymi źródłami infekcji.
- Zgodnie z zaleceniami instytucji sanitarnych proponujemy również ograniczenie bezpośredniego kontaktu poprzez wyeliminowanie:
a) witania się poprzez podanie rąk,
b) przekazywania skanerów (np. w trakcie składania podpisu), długopisów i innych przedmiotów.
Ponadto informujemy, że nasi kurierzy zostaną wyposażeni w środki dezynfekujące oraz wyraźne wytyczne mające na celu ochronę przez zakażeniem koronawirusem i innymi infekcjami. Pragniemy również zwrócić uwagę na fakt, że Światowa Organizacja Zdrowia zaleca noszenie masek ochronnych wyłącznie osobom z objawami COVID-19, opiekunom osób chorych, w tym pracownikom służby zdrowia. W sytuacji, kiedy nie wyrażacie Państwo zgody na wejście kuriera na teren swojej firmy bez maski ochronnej, prosimy o wyznaczenie miejsca, w którym nadanie/odbiór paczki może się odbyć bez bezpośredniego kontaktu ludzi.
Uprzejmie prosimy również o przekazanie powyższych ustaleń odbiorcom Państwa przesyłek. W obecnej, wyjątkowej dla wszystkich sytuacji liczymy na zrozumienie wzajemnych potrzeb. Jesteśmy przekonani, że podejmując rozsądne działania oraz zachowując możliwe środki ostrożności, unikniemy sytuacji problemowych lub w znacznym stopniu ograniczymy ich skutki.
Pozdrawiamy,
Zespół GLS Poland

 

Dziękujemy za zrozumienie i wiele ciepłych słów, które otrzymujemy w tym czasie :)

Życzymy wszystkim dużo sił, spokoju i wzajemnej życzliwości :)

Marzena i Robert

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl