Czas realizacji zamówienia

Jeśli w opisie towaru nie jest zaznaczone inaczej, to zamówienia złożone i opłacone (złożone - jeśli dotyczy płatności "za pobraniem") w dni robocze (poniedziałek-piątek, za wyjątkiem dni ustawowo wolnych od pracy) przed godziną 10.00 wysyłamy jeszcze tego samego dnia (jeśli z jakichkolwiek przyczyn jest to niemożliwe, niezwłocznie o tym informujemy - poprzez email lub telefonicznie). Zamówienia złożone i opłacone (z zastrzeżeniem jw) po godzinie 10.00 lub w dni wolne od pracy, wysyłamy najpóźniej w kolejnym dniu roboczym.

Przesyłki nadajemy poprzez firmę kurierską GLS (ew. możemy wysłać również DPD na wyraźne życzenie). Zdecydowana większość paczek jest dostarczana w ciągu maksymalnie 24 godzin (nie wliczając sobót i dni ustawowo wolnych) od momentu nadania.

Firma kurierska GLS wysyła na wskazany w zamówieniu adres email informację o statusie przesyłki-macie Państwo możliwość (za pomocą linków zawartych w wiadomości email) przekierowania paczki pod inny adres lub zmiany terminu dostawy.

Firma GLS oferuje również możliwość odbioru paczki w wybranym punkcie odbioru (tzw. parcel shop)-jeśli chcielibyście Państwo skorzystać z tej możliwości, prosimy o podanie takiej informacji w uwagach do zamówienia. Można też samodzielnie przekierować paczkę do takiego punktu poprzez link otrzymany w wiadomości email od GLS. UWAGA: w przypadku dostawy paczki do punktu odbioru nie można jednocześnie skorzystać z płatności "za pobraniem". Wyszukiwarka punktów odbioru jest dostępna tutaj.

Oferujemy również możliwość wysłania przesyłek do odbioru w paczkomatach firmy InPost - nie dotyczy paczek z towarami z kategorii "siano". Przesyłka trafia do paczkomatu odbiorczego zazwyczaj w ciągu 2-3 dni roboczych.

Na życzenie Klienta wysyłamy również zamówienia ze wskazanym, późniejszym niż standardowy, terminem realizacji, o ile jest to możliwe organizacyjnie.

Oczywiście jeśli ktoś z Państwa przebywa akurat na wakacjach na Mazurach, zapraszamy do odwiedzenia nas w naszym gospodarstwie i odbioru osobistego zamówionej paczki :)

Kontakt

W razie pytań i wątpliwości służymy pomocą:

robbern@o2.pl

m.bernatowicz@wp.eu

Robert    792 877 025 - siano, zioła

Marzena 790 490 508 - karmy, zioła i inne artykuły

formularz kontaktowy

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl