Więcej o naszej firmie

Dzień dobry Państwu!


Od kilkunastu lat oferujemy siano z miejsc o najczystszym powietrzu w Polsce (strefa uzdrowiska Gołdap). Rozpoczynaliśmy sprzedając sianko dla świnek morskich i króliczków, teraz naszymi klientami są również szynszyle, chomiki, koszatniczki, szczury, myszki i inne zwierzęta roślinożerne. A od jakiegoś czasu również kawie domowe ;))) W roku 2015, odpowiadając na zapotrzebowanie Klientów poszerzyliśmy asortyment proponowanych przez nas produktów o suszone zioła oraz gotowe karmy.


Prowadzimy gospodarstwo rolne, z którego pozyskiwane jest naturalne sianko pełne ziół i zapachu łąki. Ogromnym atutem naszego gospodarstwa jest położenie w strefie najczystszego uzdrowiska w Polsce. Możecie Państwo kupić u nas naturalne i zdrowe - w pełnym tego słowa znaczeniu, produkty paszowe dla swoich pupili.


Przez cały czas współpracy słuchamy uważnie opinii, sugestii i wszelkich Państwa uwag. Jednocześnie inwestujemy w maszyny i technologie zbioru i wciąż zdobywamy wiedzę odnośnie żywienia zwierzątek, którym dostarczamy nasze produkty. Staramy się, aby zapewnić dostępność towarów najwyższej jakości i dobranych do konkretnych potrzeb i gustów zwierzątek.


W prowadzonej działalności zależy nam również na dobrych relacjach z naszymi Klientami. Prowadzimy rodzinny biznes i nie chcemy być dla nikogo anonimowym "supermarketem". Raczej "osiedlowym sklepikiem" lub straganem, na którym każdy usłyszy „dzień dobry” i życzenia miłego dnia. Staramy się być dla Państwa dostępni – proponujemy kontakt telefoniczny, przez email, a także poprzez konto na facebook'u.


Prowadzimy legalną działalność. Do każdego zakupu otrzymujecie Państwo paragon lub na życzenie rachunek/fakturę.


Zapraszamy :)

Kontakt

W razie pytań i wątpliwości służymy pomocą:

robbern@o2.pl

m.bernatowicz@wp.eu

Robert    792 877 025 - siano, zioła

Marzena 790 490 508 - karmy, zioła i inne artykuły

formularz kontaktowy

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl